کوزه در فال قهوه ۱۳۹۹/۵/۳۱ ۱۴:۴۲:۲

معنی کوزه در فال قهوه

وقتی که کوزه در فنجان کسی نقش ببندد یعنی صاحب فال دارای استعداد های نهفته ای است.صاحب فال باید به درون خود توجه کند و اتسعداد های نهفته ی خود را کشف کند.
اگر کوزه به رنگ تیره در فال قهوه کسی نقش ببند ، به معنای یک چیز قدیمی است که پنهان شده است. این چیز قدیمی ممکن است احساسات ،‌ پول ، طلسم و ... باشد.
البته کوزه ی تیره بیشتر به چیز های منفی اشاره دارد. کوزه در کل به معنای ثروت ، پول و شادی نیز هست.
کوزه به معنای تصمیمات حساس ، بین مادیات و معویات است پس در مورد آن آگاه باشید.

کوزه در فال قهوه معنای کوزه در فال قهوه تعبیر کوزه در فال قهوه دیدن کوزه در فال قهوه معنای کوزه در فال قهوه

انگشتانه در فال قهوه ۱۳۹۹/۵/۳۰ ۲:۵۳:۴۵

دیدن انگشت دونه در فال قهوه

انگشتانه در فال قهوه به معنای مشکلاتی در خانه یا روابط نزدیک است که حل می شوند و به زودی کسی پیدا می شود که از شما در برابر مشکلات حمایت کند.اگر در فال قهوه ی خود نماد انگشتانه را مشاهده کرده اید یعنی باید صبر داشته باشید تا این مشکل حل شود.
انگشتانه در فال قهوه می تواند به معنای این باشد که شما مدت زیادی در برابر سختی ها و مشکلات مقاومت کرده اید اما حالا زمان آن فرا رسیده است که به خودتان استراحت بدهید.
انگشتانه در فل قهوه به معنای انسان های فداکار و از خود گذشتگی نیز هست.

انگشتانه در فال قهوه انگشت دونه در فال قهوه معنای انگشت دونه در فال قهوه انشگت دانه در فال قهوه دیدن انگشت دانه در فال قهوه تعبیر انگشت دونه در فال

میز در فال قهوه ۱۳۹۹/۵/۳۰ ۲:۳۴:۴۰

معنی میز در فال قهوه

میز از نماد هایی است که به تنهایی نمی توان آن را تفسیر کرد و برای تفسیر دقیق باید به نماد های اطراف آن نیز توجه داشت. اما میز در فال قهوه در واقع پیامی است که به نوعی گردهمایی مهم اجتماعی اشاره دارد.
میز بیشتر به عنوان یک قرارداد کاری یا یک نشست مهم کاری تعبیر می شود.اگر میز در رو به روی دسته افتاده باشد به عنوان نشست کاری تعبیر می شود.
اگر میز در سمت چپ دسته افتاده باشد یعنی صاحب فال یک نشست بسیار مهم در محیط خانوادگی اش خواهد داشت مثلا آشتی آشنایان یا خواستگاری.

میز در فال قهوه دیدن میز در فال قهوه معنی میز در فال قهوه میز تعبیر میز در فال قهوه معنای میز درفال قهوه

تنه درخت در فال قهوه ۱۳۹۹/۵/۲۷ ۱۵:۱۹:۵۵

دیدن تنه درخت در فال قهوه

تنه درخت در فال قهوه تفاسیر مثبتی دارد و یکی از نماد های خوب در فال قهوه است. تنه درخت در فال قهوه به معنای سفری طولانی ، تصمیمات سرنوشت ساز و صبر و بردباری است.
اگر چند تنه درخت در فال شکل گرفته باشد اما از هم فاصله داشته باشند به معنای این است که صاحب فال باید برای خواسته هایش تلاش کند و در رسیدن به آن ها برایش تاخیر افتاده است.
اگر چند تنه ی درخت در کنار هم دیگر شکل گرفته باشند به معنای کار و تلاش و زحمت است یعنی زحمات صاحب فال به نتیجه می رسد.

تنه ی درخت در فال قهوه دیدن تنه ی درخت در فال قهوه فال قهوه تنه ی درخت تعبیر تنهی درخت در فال قهوه

عصای سه شاخ در فال قهوه ۱۳۹۹/۵/۲۷ ۱۴:۲۲:۱۷

معنی نیزه سه شاخ در فال قهوه

عصای سه شاخ در فال قهوه معانی متفاوتی دارد که در این مطلب چند معنی آن را ذکر می کنیم.
عصای سه شاخ به طور کلی به معنای قدرت زیاد است. عصای سه شاخ در فال قهوه به معنای دوست مکاری است که سعی می کند تمام قدرت را به دست بگیرد.
نیزه ی سه شاخ به معنای کسب موفقیت در دریا یا شغل هایی که به دریا مربوط می شوند نیز هست. نشانه ای امیدوار کننده از ترفیع و احترام برای کسانی که در نیروی دریایی کار می کنند.
اگر در فنجان خود عصای سه شاخ را مشاهده کرده اید به این معناست که شما فرد بسیار قدرتمندی هستید. از قدرتتان به خوبی استفاده کنید تا به دیگران کمک کنید و به کسی صدمه نرسانید.اگر از قدرتتان به درستی استفاده کنید می توانید در زندگی رشد کنید و به اهدافتان برسید.

عصای سه شاخ در فال قهوه دیدن عصای سه شاخ در فال قهوه نیزه سه شاخ در فال قهوه معنای سه شاخه تعبیر سه شاخه در فال قهوه

123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748