برف در فال قهوه ۱۳۹۹/۹/۳۰ ۱۱:۰:۲۱
معنی برف در فال قهوه

دیدن برف در فال قهوه نماد اتفاقات خوب و مزیت ها ، پاک شدن از تهمت ، رها شدن از رفتار های وسواس گونه و بیرون آمدن از گرفتاری است.
برف با پاکیزگی ، شفافیت و شروع جدید احتمالی پیش رو همراه است.
برف در فال قهوه
. یک مرحله از زندگی شما به پایان رسیده است و آغاز جدیدی در راه است. از آنجایی که برف از آب تشکیل شده است ، نمادی از چیزی است که در زندگی شکل می گیرد و به جلو می رود مثل یک رابطه ی احساسی یا شغلی جدید.
دیدن برف بازی در فال قهوه نشان می دهد که باید کمی وقت برای تفریح و آرامش اختصاص دهید. متناوباً ، به این معنی است که شما باید از فرصت های پیش آمده استفاده کنید. در غیر این صورت چنین فرصت هایی از بین خواهد رفت.
درخت بید در فال قهوه ۱۳۹۹/۹/۱۱ ۱۱:۰:۲۱
دیدن درخت بید درفال قهوه

درخت بید به طور کلی نشان دهنده بی وفایی و ناشکری است. این نشان می دهد که با کم توجهی و بی تفاوت بودن در مورد موقعیت های مهم ، قلب یکی از نزدیکانتان را خواهید شکست.
درخت بید در فال قهوه
. مهم است که قبل از آنچه به دیگران می گویید هیجانی عمل نکنید و متفکر و ملاحظه بیشتری داشته باشید. مواظب باشید که دوستان و روابط خود را از دست ندهید.

درخت بید بریده شده
درخت بید بریده شده به معنای از دست دادن مسیر ها و راه های جدید است و بعداً از آن پشیمان می شوید. این نشان می دهد شما فردی را از زندگی خود جدا می کنید که همیشه با شما مهربان بوده و به شما هشدار می دهد که بعداً پشیمان خواهید شد. مهم است که مردم را اشتباه قضاوت نکنید و قبل از روشن شدن همه چیز نتیجه گیری نکنید.

شاخه بید
شاخه بید نماد سوتفاهم است.این به شخصیت عجول و حساسیت شما اشاره دارد. همچنین ممکن است نشان دهد که شما مجبور شده اید در برخی مواقع دروغ بگویید.

بید مجنون
دیدن بید مجنون در فال قهوه بیانگر این است که شما با شخصی مهربان ، از نظر احساسی بالغ و خوش برخورد ملاقات خواهید کرد و چیزهای زیادی از او خواهید آموخت. همچنین نشان می دهد که این فرد در مشکلات زندگی ، بسیار به شما کمک خواهد کرد.
چراغ جادو در فال قهوه ۱۳۹۹/۹/۹ ۱۱:۰:۲۱
معنی چراغ جادو در فال قهوه

چراغ جادو در فال قهوه به معنای رسیدن به آرزوهاست.دیدن چراغ جادویی که غول در اطراف آن هست به معنای این است که منتظر هستید آروزی شما به نحوی غیر واقعی و ماورایی تحقق یابد.
چراغ جادو در فال قهوه
.
اگر غولی که در اطراف چراغ هست حالتی خشمگین داشته باشد یعنی کاری که در حال انجام آن هستید به شما صدمه خواهد زد. همچنین چراغ جادو به معنای انتظارات زیادی ای که دارید است و آرزو می کنید برآورده شود. شما آرزوهایی دارید که تحقق آنها بسیار سخت است.
کیسه پول در فال قهوه ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۱:۰:۲۱
معنی کیسه پول در فال قهوه

دیدن کیسه پول در فال قهوه نشان دهنده فرصتی است که به شما پیشنهاد می شود. اگر در حال حاضر به دنبال موقعیت شغلی جدیدی هستید ، احتمالش خیلی زیاد است که شغل را بدست آورید و به زودی پیشنهادی جدید ارائه می شود.
کیسه پول در فال قهوه
. همچنین اگر نزدیک به پایان سال است ، انتظار پاداش یا کمک های مالی را داشته باشید.
کیسه پول در خواب بیانگر این است که موفقیت و سعادت در دسترس شماست و شما فقط باید کمی سخت تر کار کنید و می توانید به آن برسید. در هر کاری که فعلاً انجام می دهید بیشتر تلاش کنید زیرا موفقیت و رفاه مادی را برای شما به ارمغان می آورد.
کیسه پول در کل نماد پول است. اگر در کیسه پول باز باشد به معنای این است که شما پولی را از دست می دهید یا در خرج کردن پول هایتان آگاهانه عمل نمی کنید.
سمور در فال قهوه ۱۳۹۹/۸/۱۶ ۱۱:۰:۲۰
دیدن سمور در فال قهوه

این حیوان نماد پرخاشگری ، همچنین شور و نشاط و احساسات است. گاهی اوقات این نماد به صاحب فال هشدار می دهد که باید خشم خود را کنترل کند.
سمور در فال قهوه
.سمور به این معنی است که باید از افراد بدجنس ، سخت و حیله گر که هرگز ذاتشان عوض نمی شود دور شد.

در برخی منابع دیگر معانی متفاوتی برای سمور در فال قهوه در نظر گرفته اند از جمله:
از دارایی خود محافظت کنید ، تا دزدیده نشود ، همچنین ازدواج و عشق شما در معرض خطر است.دلخوری توسط زنان بد برای شما باقی می ماند
توسط افراد خارجی به پول خواهید رسید.آزاد و رها شدن و عبور از همه موانع.شما با شایعات سر و کار خواهید داشت پس مواظب باشید همه ی حرف ها را باور نکنید.
بسته به نماد های اطراف و محلی که این نماد (سمور) را مشاهده کرده اید می توانید یکی از این معانی را در نظر بگیرید.
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748