راه پله در فال قهوه ۱۳۹۹/۵/۱۴ ۱۱:۱۶:۶

دیدن راه پله در فال قهوه

راه پله در فال قهوه دیدن پله در فال فال قهوه فال زیبا

اگر شما در حال بالا رفتن از راه پله هستید پس چیزی به دست می آوردید اما اگر در حال پایین آمدن هستید پس شما در حال نزدیک شدن به یک تله هستید!

علامت سوال در فال قهوه ۱۳۹۹/۵/۱۴ ۱۱:۱۵:۹

تعبیر علامت سوال در فال قهوه

علامت سوال در فال قهوه تعبیر فال قهوه فال واقعی قهوه فال قهوه

شما از خودتان سوال هایی می پرسید و سعی می کنید که جواب ها را پیدا کنید. اگر علامت سوال یک نقطه داشت یعنی شما به پاسخ خود می رسید اما اگر علامت سوال نقطه نداشت یعنی جواب اطراف شماست ولی شما قادر به دیدن آن نیستید.

 

کلنگ در فال قهوه ۱۳۹۹/۵/۱۴ ۱۱:۱۴:۶

تعبیر کلنگ در فال قهوه

کلنگ در فال قهوه تعبیر فال قهوه فال قهوه واقعی

کلنگ نماد مثبتی در فال قهوه نیست. این نماد به این معناست که شما برای چیزی که مدت زیادی تلاش کرده اید ، از بین خواهد رفت. از سوی دیگر کلنگ به معنای کنجکاوی در مورد چیز هایی خاص نیز هست.

گردنبند در فال قهوه ۱۳۹۹/۵/۱۴ ۱۱:۱۳:۶

دیدن گردنبند در فال قهوه

گردنبند در فال قهوه گردن بند در فال تعبیر فال قهوه

شما توسط عده ی زیادی که ستایشتان می کنند دوست داشته می شوید. گردنبند در فال قهوه همچنین نشان دهنده ی رابطه ای موفق است. اما اگر شما گردنبند بریده شده ای ببینید یعنی به زودی رابطه ی شما تمام می شود.

طاووس در فال چای ۱۳۹۹/۵/۱۴ ۱۰:۳۶:۶

تعبیر طاووس در فال چای

طاووس در فال چای دیدن طاووس در فال چای فال واقعی چای فال چای چیست تعبیر طاووس در فال چای

طاووس در فال چای به معنای زندگی لوکس ، غرور ، شکوه و جلال است. طاووس به معنای این است که شما اموال زیادی به دست خواهید آورد. اگر در اطراف طاووس نقاط زیادی باشد یعنی شما زندگی لوکسی خواهید داشت.
اگر یک حلقه در کنار طاووس شکل گرفته باشد یعنی شما مراسم ازدواج با شکوهی را برگزار خواهید کرد. اگر طاووس در پایین فنجان باشد و اطراف آن نیز برگ های چای باشد یعنی شما به چیزی بیش از حد اهمیت خواهید داد که این باعث مشکل می شود.
اگر طاووس در بالای فنجان باشد نماد شادی ، جشن و موفقیت است.
طاووس به عنوان نماد ، به معنای زندگی جدید ،‌رشد ،‌ جوانی ،‌ شادی ، موفقیت ،‌ شانس و اعتبار است. پس اگر شما در فنجان خود طاووس را مشاهده کره اید به این معنیست که شانس شما را احاطه کرده و موفقیت شما باعث رشدتان می شود.

همچنین بخوانید ، طاووس در فال قهوه

123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748