متولدین فصل بهار
روزی و برکت و مهمانی برای شما دیده می شود رو به راه بودن کارها به زندگی خوش تندرستی و سلامتی در طالع تان وجود دارد تا حدودی کارهای شما به هم میریزد و دوره کوتاهی از از بی پولی را تجربه خواهید کرد

متولدین فصل تابستان
در کار خود ترقی و پیشرفت دارید و در آن کار استقامت پیدا می کنید.
دوستی و مهربانی جدیدی برای شما ایجاد می شود با مهربانی آن را بپذیرید قدرت عمل بالایی دارید تغییرات مثبت در راه است گذشتن و عبور از سختی ها و نزول برکت برای شما وجود دارد.

متولدین فصل پاییز
عمری طولانی و نعمت فراوان به دست آوردن پایداری و مقاومت در کارها برایتان دیده می شود اگر به کار خود واقف هستید آن را رها نکنید تصمیمات عجولانه نگیرید موفقیت شما حتمی است با شکیبایی آن را دنبال کنید رسیدن به رفاه اقتصادی و موفقیت اجتماعی دارید.

متولدین فصل زمستان
بد اخلاقی کینه‌توزی و فرومایگی را از خود دور کنید احتیاط را از دست ندهید دوستانی دارید که به ظاهر فریبنده هستند اما شما را گمراه می کنند از آنها دوری کنید موفقیتی مربوط به هنر های زیبا خواهید داشت.

مطالب فوق جنبه سرگرمی دارد

متولدین فصل بهار
بیش از حد در خیال و اندیشه به سر می برید که این باعث ضعف شما خواهد شد شادی های روزانه خواهید داشت. فرد حساس و ظریفی هستید مراقب بلندپروازی های خود باشید رحم و شفقت و مهربانی به دیگران را فراموش نکنید آسایش و شادی و رسیدن و مراد و یافتن مال برای شما وجود دارد.

متولدین فصل تابستان
خانه ای تازه ارث و میراث و سود برای شما دیده می شود قطع ارتباط با دوستی که پرخاشگری می کند خواهید داشت حاجتی از شما برآورده خواهد شد که به خاطر آن شکر می کنید.

متولدین فصل پاییز
شما فرد باهوشی هستید که از این عقل و هوش خود می توانید برای به دست آوردن دانش استفاده کنید غم و غصه خواهید داشت که طولانی نخواهد بود دوست و غمخواری در کنار شما هست حاجتتان برآورده خواهد شد و به مراد خواهید رسید.

متولدین فصل زمستان
ترک معاشرت با اقوام نزدیک برای جامعه وجود دارد فردی وارد زندگیتان میشود تغییرات در وضع زندگی خواهید داشت برای مشکلی که سال ها غیر قابل حل بوده راه حلی پیدا خواهد شد

مطالب فوق صرفاً جنبه سرگرمی دارد.

متولدین فصل بهار
برطرف شدن دلتنگی و آرزوها برای شما دیده می شود خبر خوش مانند عروسی دریافت خواهید کرد دشمن قوی و توانا دارید که خیال دارد ضربه ناگهانی بزنند عبور از ناهمواری ها و رسیدن به آرامش خواهید داشت.

متولدین فصل تابستان
گشایش در مشکلات و رسیدن به آرامش خواهید داشت پیشرفت در کار و ترفیع خواهید داشت سعی کنید راستی و استواری را برگزینید. عمری طولانی خواهید داشت.

متولدین فصل پاییز
سعی کنید احساساتی مانند ترس و ناامیدی را در وجود خود از بین ببرید اگر مقاومت کنید پیشرفت خواهید داشت فرد با وقاری هستیم زندگی آرام و بی دغدغه خواهید داشت متانت در رفتار را فراموش نکنید دعوایی غیرمنطقی و قطع ارتباط با یکی از دوستان خود خواهید داشت.

متولدین فصل زمستان
خواستگاری خوشبخت شدن در دوران زندگی و ازدواج خواهید داشت یک معامله پرسود انجام می دهید سختی و تنگدستی مدت کوتاهی وارد زندگی شما می شود اما گذرا است سعی کنید کمی به اطراف خود توجه بیشتری داشته باشید و به افراد نیازمند و تهیدست کمک کنید

مطالب فوق صرفاً جنبه سرگرمی دارد

متولدین فصل بهار
جدایی هرج و مرج حسادت و تحمل خسارت برای شما دیده می شود یک دشمن ضعیف دارید که باعث ناراحتی شما می شود با دوستانی که مدت زیادی است که از ملاقات تان میگذرد دیدار دوباره خواهید داشت شادی زیاد برای شما دیده می شود.

متولدین فصل تابستان
شفا و بهبودی و برطرف شدن مشکلات برای تان دیده می شود روشنی و آبادانی و گشایش در حل مشکلات خواهید داشت خبرهای غیر منتظره ای که شما را امیدوار می‌کند خواهید شنید.

متولدین فصل پاییز
دشمنی بدطینت احمق و تندخو دارید سعی کنید از کسی که این خصلت ها را دارد دوری کنید به کسی یا چیزی متکی خواهید شد که باعث پیشرفت تان می شود دشمنی نادان که برای تان خطر ایجاد می کند از او دوری کنید احتمالاً از طرف همسر یا نامزدتان مورد خشم قرار خواهید گرفت ولی تصمیم ناگهانی نگیرید با این وجود این شخص از شما محافظت می کند.

متولدین فصل زمستان
مقام و منزلت و بردن در یک آزمون برای شما دیده می شود در جمع دوستان شخص محبوبی هستید اگر به انتظار چیزی هستید باید صبر داشته باشید چون در مدت زمان طولانی به آن خواهید رسید دوستی های ساختگی را از بین ببرید در مقابل عشق پایداری به خرج بدهید تا موفق شوید

مطالب فوق صرفاً جنبه سرگرمی دارد

متولدین فصل بهار
مراقب افرادی که باعث نفاق و دورویی می شوند باشید گرمی عشق و محبت به زندگی شما باز می گردد سعی کنید کمی نصیحت پذیر باشید همچنین خبرهای جدیدی به شما خواهد رسید

متولدین فصل تابستان
در مدت زمان کوتاهی صاحب مال و ثروت خواهید شد موفقیت و خوشحالی دارید شخصی متولد آذر ماه در مسائل کاری به شما کمک خواهد کرد اگر مرد مجردی هستید زنی زیبا در در طالع شما هست است در غیر این صورت صاحب فرزند پسر خواهید شد

متولدین فصل پاییز
روزی حلال و سخاوتمندانه که با رنج و زحمت به دست آمده برای تمام وجود دارد سعی نکنید سرنوشت خود را تغییر دهید با چیزی که هست سازش کنید دوستانی مهربان و وفادار اطراف شما هستند اما گاهی اوقات بخاطر منافع خود ممکن است که شما را را ناراحت کنند

متولدین فصل زمستان
مال و نعمت خیر و برکت و ارث و میراث از راه درستی به شما می رسد سعی کنید کمی ورزش کنید اگر بیماری خاصی دارید با ورزش کردن می‌توانید از شر آن خلاص شوید اگر مجرد هستید به زودی صاحب خانه و خانواده خواهید شد.

مطالب فوق صرفاً جنبه سرگرمی دارد
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182