تعبیر طاووس در فال چای

طاووس در فال چای دیدن طاووس در فال چای فال واقعی چای فال چای چیست تعبیر طاووس در فال چای

طاووس در فال چای به معنای زندگی لوکس ، غرور ، شکوه و جلال است. طاووس به معنای این است که شما اموال زیادی به دست خواهید آورد. اگر در اطراف طاووس نقاط زیادی باشد یعنی شما زندگی لوکسی خواهید داشت.
اگر یک حلقه در کنار طاووس شکل گرفته باشد یعنی شما مراسم ازدواج با شکوهی را برگزار خواهید کرد. اگر طاووس در پایین فنجان باشد و اطراف آن نیز برگ های چای باشد یعنی شما به چیزی بیش از حد اهمیت خواهید داد که این باعث مشکل می شود.
اگر طاووس در بالای فنجان باشد نماد شادی ، جشن و موفقیت است.
طاووس به عنوان نماد ، به معنای زندگی جدید ،‌رشد ،‌ جوانی ،‌ شادی ، موفقیت ،‌ شانس و اعتبار است. پس اگر شما در فنجان خود طاووس را مشاهده کره اید به این معنیست که شانس شما را احاطه کرده و موفقیت شما باعث رشدتان می شود.

همچنین بخوانید ، طاووس در فال قهوه

فال قهوه فال قهوه حقیقی فال قهوه واقعی فال قهوه حقیقت دارد فال قهوه حیوانات فال چای فال

آیا فال قهوه واقعیت دارد؟

هرکسی که با قهوه و فال آشنا می شود اولین سوالی که برایش پیش می آيد این است آیا فال قهوه واقعیت دارد؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که نه فال قهوه حقیقت ندارد و در گذشته فقط برای سرگرمی به وجود آمده است. اگر کمی به این موضوع دقیق و علمی نگاه کنید متوجه می شوید که بازی ای بیش نیست! جهانی که انقدر بزرگ است چطور ممکن است اتفاقاتش بر اساس تفاله های قهوه یا چای رقم بخورد؟!
ممکن است برخی بگویند که فال گیران عین حقیقت را می گویند و مو لای درزش نمی رود ولی شما اگر کمی با نکات روانشناسی ذهن و زبان بدن آشنا باشید خیلی راحت سر از کار آن ها در می آورید. فالگیران و کسانی که آینده را پیش بینی می کنند از چند عبارت استفاده می کنند تا بالاخره یکی از آن ها به شما بخورد و شما آن را تایید کنید و به خاطر کارکرد ذهن گزینه ی غلط در ذهن شما محو می شود و شما گزینه ی درست را در ذهنتان بزرگ نمایی می کنید.همچنین کسی که سال هاست فال می گیرد از روی ظاهر و حرکات بدنتان می تواند تقریبا بفهمد که مشکل شما چیست.
نکته ی دیگر این است که اگر فال واقعا می توانست آينده را پیش بینی کند پس چرا دانشمندان و سیاست مداران از آن استفاده نمی کنند؟! تحقیقات بسیاری در مورد پیش بینی آینده شده است ولی هیچکدام توصیه نکرده اند که از فال قهوه استفاده کنید!
ممکن است فالگیر بسیار خوبی که به شما معرفی شده باشد یک جاسوس در جمع دوستان شما داشته باشد و از قبل اطلاعات شما را داشته باشد پس بهتر است که به هر کسی اعتماد نکنید.
اگر فال می گیرید صرفا برای سرگرمی این کار را انجام دهید. سرنوشت انسان بسیار پیچیده تر از تفاله های قهوه و چای است.

فال چای

فال چای نیز همانند فال قهوه است و قدمتی چند هزار ساله دارد. فال چای را از روی تفاله های چای می گویند و میتوانند سرنوشت انسان ها را از روی آن بخوانند. برای اینکه بتوانید فال چای بگیرید باید دانه های چای درشت باشند و خیلی ریز نباشند.
فال چای نیز به تجربه احتیاج دارد و در آغار ممکن است نتوانید شکل ها را تشخیص بدهید. قبل از فال گرفتن باید نیت شما و سوالی راکه دارید در ذهن مرور کنید.
شکل های مختلف در فال معانی مختلفی دارند، درست مثل فال قهوه و هرکدام از آن ها را می توان تفسیر کرد.
فال چای نیز اصولی دارد که باید از آن ها آگاه باشید مثلا اگر راست دست هستید فنجان را باید با دست چب بگیرید و برعکس.
کمی چای را در ته فنجان بگذارید تا تفاله ها بتوانند حرکت کنند و ...
چای را نباید صاف کنید.